معرفی شرکت

شرکت رسانه فردا در تاریخ 1379 با تاسیس بزرگترین مجتمع چاپ در تهران با 12 دستگاه چاپ که جزو اولین چاپخانه های چاپ لارج فرمت در ایران بود فعالیت خود را آغاز نمود و با همکاری چندین وزارتخانه و سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی کلیه امور تبلیغات محیطی در سطح تهران و حومه را برعهده گرفت و همچنین با تاسیس اولین مرکز طراحی و تولید تابلوهای بیلبورد شهری و ثبت آن فعالیت خود را گسترش داد و در نهایت بعد از 6 سال فعالیت در زمینه چاپ و سازه های شهری در سال 1385 زمینه کاری خود را به واردات دستگاه و ملزومات چاپ لارج فرمت سوق داد.

همکنون نیز بعد از گذشت 15 سال سابقه درخشان در زمینه واردات و فروش دستگاه و ملزومات چاپ لارج فرمت با ایجاد شبکه گسترده پخش و توزیع ملزومات چاپ و ایجاد چندین شبکه پخش در سطح کشور از جنوبی ترین تا شمالی ترین شهر و شهرستانها کشور و کشورهای همسایه از جمله عراق،افغانستان،آذربایجان،پاکستان و...فعالیت خود را گسترش داده است.

شرکت رسانه فردا با تاسیس اولین آزمایشگاه تست جوهر ،بنر،فلکس و.. مفتخر است همکنون مرغوب ترین کالا ها را به شما مشتریان گرامی تقدیم نماید. که همین عاملی گردد تا ما کلیه محصولات خود رابا ضمانت بدون قید وشرط بفروش برسانیم و به مشتریان این اطمینان داده می شود که فروش یک محصول پایان یک خرید نیست و بلکه شروع یک تعهد است.

به مشتریان گرامی این تعهد داده می شود که بهر دلیلی در صورتی که ازکیفیت محصولی ناراضی باشندکلیه مبالغ آنها عودت داده و کلیه هزینه های حمل و نقل آن را برعهده میگیریم تا اطمینان خاطری داشته باشید از یک خرید آسوده و مطمئن.

به خود می بالیم که که محصولات ما را بعنوان مواد اولیه چاپخانه خود انتخاب نموده اید و از شما کمال تشکر را داریم.